Oluwaseyi Sosanya

Oluwaseyi Sosanya

Oluwaseyi Sosanya jest projektantem i dyrektorem generalnym Gravity Sketch – startupu z siedzibą w Londynie, który tworzy platformę do projektowania i współpracy 3D. W trakcie kariery zawodowej jako inżynier projektant, rzucił wyzwanie tradycyjnym narzędziom cyfrowym w celu opracowania projektów, które są łatwiejsze w obsłudze i bardziej zrównoważone. Jako dyrektor generalny Gravity Sketch dąży do tego, aby nowe technologie stały się bardziej dostępne dla szerszej społeczności twórców poprzez tworzenie narzędzi, które obniżają bariery wejścia dzięki zapewnieniu komfortu obsługi, u którego podstaw leży komfort człowieka.

www.gravitysketch.com

Projektowanie na potrzeby współpracy w 3D w czasie rzeczywistym

Przejście na pracę i naukę zdalną stanowi wyzwanie dla nas wszystkich. Projektanci podjęli to wyzwanie, opracowując rozwiązania, które pozwolą nam pozostać w kontakcie i kontynuować efektywną pracę z domowego biura. Projektanci, którzy pracują nad projektami 3D na potrzeby produktów, transportu czy rozrywki potrzebowali sposobu na współpracę przestrzenną.
W tej prezentacji Oluwaseyi (shay) opowie, w jaki sposób zespół Gravity Sketch podchodzi do projektowania na potrzeby zdalnej współpracy w 3D. W tym celu przeprowadzi uczestników przez proces projektowania oraz przedstawi szereg przykładów na to, w jaki sposób projektanci korzystają obecnie z tego narzędzia. Opowie również o tym, w jaki sposób testuje się interfejs i interakcje z użytkownikiem, a także o niektórych kluczowych wyzwaniach, jakie napotkano w procesie projektowania wirtualnych interfejsów przestrzennych.