Anna Kamieniak

Anna Kamieniak

Dla nie-designerów – robi strony, apki i usługi oraz stronę AGRAFY – a dla specjalistów od projektowania zajmuje się lepszą i bardziej użyteczną wiedzą i komunikacją. Obecnie finalizuje rozbudowę strony AGRAFY, która ma być bardziej dostępna i odzwierciedlająca zmienną identyfikację. Nowa platforma ma zbierać materiały edukacyjne i zapewnić rozrywkę i edukację na długie okresy między wydarzeniami.

Design thinker, design doer, design educator. Ciągle ulepsza procesy rozwoju produktu cyfrowego za pomocą metodologii projektowania i podejścia skoncentrowanego na użytkowniku. Certyfikowana UX-PM-2, Lead UX designer z 10-letnim doświadczeniem w obszarze projektowania doświadczeń.

Uważa, że ​​świetne produkty i szczęśliwe zespoły są tworzone przez programistów i projektantów pracujących razem dla użytkownika. Nieustannie poszukuje wzorców projektowych i rozwiązań, aby tworzyć wydajne, uczciwe i piękne interakcje.

Nauczycielka akademicka specjalizująca się w pobudzaniu kreatywności i obszarze projektowania i badania doświadczeń użytkownika.

https://www.asp.katowice.pl/uczelnia/nauczyciele-akademiccy/anna-kamieniak.html

Beyond dla mnie to…
Beyond to dla mnie coś całkiem normalnego, nie ma zamkniętych struktur, właściwie absolutnie nic nie pasuje do prostych ram, nawet to, co w nich sobie wygodnie siedzi. Projektanci często skomplikowany świat zgrabnie pakują, upraszczając, wybierając, Czy to dobrze? Nie wiem! W UX jest wiele wzorców i sporo ryzyk do podjęcia, jednak należy je przetestować i to wielokrotnie, więc jeśli zobaczysz coś, co mogłoby być lepsze na stronie – informuj mnie o tym mailem: anna.kamieniak@aspkat.edu.pl. Dziękuję!